Fedora 3, po instalaci nefunguje přihlášení

Vážení, prosím nainstaloval jsem si Fedoru 3 na notebook protože vyšší řadu už notebook nepříjme a heslo do Grubu jsem nevyplnoval, pouze uživatel, a po nainstalování Fedory se zobrazí přihlašovací obrazovka má se zadat uživatel- zadám malým písmem a pak heslo- heslo zadám,

a nejde mě to přihlásit-

píše to nesprávné jméno uživatele nebo heslo. Rozlišují se malá a velká písmena a dole je nějaká localhost.localadmin

Tak co se tam prosím zadává při prvním přihlášení ? root, ani ten root nefunguje

Už ten systém přeinstalovávám několikrát v domění že to přihlásím, a pořád nic.

Tak jestli mám špatné CD s tou Fedorou nebo si to nedovedu vysvětlit.

Děkuji Vám Radovan

Popravdě s Fedorou 3 už tady asi nikdo neporadí. Můžu se zeptat, proč počítač novější verzi nezvládne?

Instalovat 13 let starý systém, který už není víc jak 10 let podporovaný, je dost nešťastné. Nejenže to je plné bezpečnostních děr, ale software v něm nebude příliš kompatibilní se zbytkem světa.
Pokud to je počítač z toho období, tak se na něj pořád dá nainstalovat aktuální Fedora s nějakým odlehčeným prostředím. A pokud ne, tak pořád existují specializované distribuce jako třeba Damn Small Linux, které jsou udržované a fungují i na 486 a 16 MB RAMky. Pořád lepší volba než Fedora 3.

I ve F3 ale fungovalo zadavani hesla uplne normalne - proste pri instalaci zadej rootovi heslo “root” a zbytek se da dodelat. Pokud by ani to neslo, tak pres single user mode opravit, ale to bych rekl je mimo tve sily protoze repozitare pro F3 uz jsou nejspis jen nekde v archivu.