Fedora 20 - Instalator nevydí HDD

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Jsem v linuxu začátečník a nezjistil jsem jak nainstalovat Fedoru 20 v případě, že mám disky připojeny přes pomocní řadič v PCI slotu. Jedná se o řadič AXAGO PCIS-50 ke kterému mám připojeny dva disky. Při spuštění instalátoru však nejsou oba disky vydět. Chtěl bych na tyto disky nainstalovat fedoru s funkčí SW raidu. Může mi někdo poradit jak zajistit aby systém disky vyděl?
Děkuji

Přímo výrobce nabízí ovladač: http://www.axago.cz/cz/servis-a-podpora/ovladace-a-firmware.html
Nicméně můžu se zeptat, proč se snažíte nainstalovat Fedoru 20? Už několik měsíců je venku Fedora 21, která hardwarovou podporu obecně lepší.

Navíc by si měl uživatel johny81 osvěžit základy českého jazyka. “Vydět, pomocní” sem opravdu nepatří.

Děkuji za radu, nainstaloval jsem tedy fedoru 21, ta disky vydí i na přídavném řadiči.

Navíc neumí číst.

pherynk1: to jsou velmi užitečné rady, jestli ho chceš doučovat z českého jazyka, tak prosím, ale tady to asi není dvakrát nutné.

pherynk1 napsal(a):

Navíc neumí číst.

Šup nastudovat netiketu

3.1 Uživatel
3.1.1 Mailing listy a News
Příspěvky by měly být stručné a k věci. Neodbočujte od tématu, vyjadřujte se souvisle a nepište dalším uživatelům maily jenom proto, abyste je upozornili na překlepy nebo chyby v pravopise. Takové chování vás více než cokoli jiného označuje za nezkušeného začátečníka.

Možná jsem začátečník ale ten pravopis u autora, to je hrůza.