Fedora 18 Nvidia driver

Ano,
ten balíček by to mohl řešit. Steam je 32bitový program a natahá si kvůli tomu do 64bitového systému hodně 32bitových balíků v podobě závilostí. Něco, co je ale specifické pro jeden ovladač, v těch závislostech být nemuselo.

nainstaloval jsem ho - a světe div se ještě to chtělo trošku doladit config a najednou jsem na neuvěřitelných 260 FPS ± , widle mě nikdy nechtěly pustistit za 200 ( a pak že linux není na hry - blbost… jen je daleko složitěší ta omáčka okolo ne jako lup stáhnout ovladač a hurá ) , dokonce jsem teď musel nastavit fps max na hodnotu 260 snažilo se to i za 300 a toto už bylo fakt blbé protože to trošku pocukávalo když pak bylo více hráčů ma serveru cca od 28 hráčů a více a jede to perfektně slabilita vzrostal tisíci násobně necuká mi to jen občas a to se mi hodí ,protože jak se hráči zviditelní nebo zneviditelní je potřeba prudký nárust výkonu a jde poznat malilinečký minilag, tímto to prozradí spyje dříve než se odmaskuje ,v podstatě hned jak zmáčkne pravé tlačítko myši tak mi to takto nepatrně lagne a než mě může kuchnout- mám další bod na score :smiley: , je to haluz ,ale hodí se to, ne že bych toto nějak nastavoval to samo - fakt úplně samo žádnej hack ani cheat, prostě haluz … jinak divil jsem se ale config mii jde prakticky ten stejný jako ve winu , jen hud už ne … pravdou je to že config jsem musel stáhnout v grafice , kvůly nastavení na webu , a nakopírovat do příslušného adresáře přez terminál , v mém případě přez eMCéčko - bo sem línej a nechce se mi psát příkazy :slight_smile:
tímto se chci zeptat jestli by nebylo dobré udělat tomuhle mému problému s TF2 a grafikou ATI v F18 x86_64 samostatné téma ke kterému by se dalo hned dostat už z nadpisu myslím že by to mohlo pomoci někomu dalšímu co ??? samozřejmě by mi musel některý z moderátorů pomoci to co jsem napsal tu přesunout do nového vlákna popřípadě já si ho vytvořím a vypíšu ale tímto příjdeme o cenné rady co byly tu …