Fedora 16 release party - co vás zajímá?

Ve středu 23. listopadu budeme dělat u nás na pobočce release party u příležitosti vydání Fedory 16. Minule se akce skládala z přednášek o novinkách ve Fedoře 16 od lidí, kteří na nich pracovali. Mělo to velký úspěch. Tentokrát bych rád do vytváření programu zapojil i komunitu. Co by vás zajímalo? Na jaké téma by měly přednášky být? Pokud ne přednášky, co jiného připravit? Prostě máte-li jakékoliv připomínky k minulé release party a návrhy pro tu následující, napište je do tohoto vlákna.

BTW jelikož už minule jsme měli trochu problém s prostorem (přišlo kolem 100 lidí), potřebujeme přibližně vědět, jaký počet lidí dorazí, takže se prosím registruje na stránce akce: http://fedora.cz/udalosti/event/fedora-16-release-party/

Já bych se určitě přimlouval za grub2 a cloud věci (Aeolus, HekaFS, …) - myslím, že by to mohlo být lákavé i pro ostatní.
Osobně mi scénář minulé release party vyhovoval včetně znalostní soutěže, kde jsem pohořel :slight_smile:

Ahoj, ten Aeolus by šel, na to tu lidi máme. Stejně tak se podívám po někom, kdo se vyzná v grub2.

Tak Aeolus bude, potom tam mám připravenou klasiku - GNOME a KDE a přednášku o tom, jak se zapojit do testování Fedory. Je tam prostor pro další přednášky, takže jsem stále otevřený návrhům :slight_smile:

Program je zveřejněný na https://fedoraproject.org/wiki/Release_Party_F16_Brno