Fedora 15 Release Party

Rád bych všechny pozval na release party Fedory 15, která se bude konat v brněnské pobočce Red Hatu. Na programu jsou přednášky o novinkách v F15 a diskuse s lidmi, kteří na nich pracují. Zájemci si budou moct také otestovat znalosti týkající Fedory a Linuxu obecně (něco ve stylu bash master). Akce se koná 24.5. od 18:00. Je potřeba registrace, abychom věděli, kolik máme připravit míst a občerstvení.
Více info: https://fedoraproject.org/wiki/Release_Party_F15_Brno

Díky za info.
Zrovna včera jsem se zapsal, ale protože přítulkyně stejný den státnicuje, tak nevím, jestli nebudu oslavovat jinde… Ale rád se zůčastním a rád poznám brněnské fedoráky :wink:

Report o akci včetně fotografií naleznete zde: http://eischmann.wordpress.com/2011/05/25/fedora-15-release-party-in-brno/

Moc hezké, díky za info. Škoda, že tou dobou jsem byl snad ještě na zkoušce ve škole.

…před chviličkou jsem dopsal report (česky) z pohledu návštěvníka :slight_smile: http://dev.stderr.cz/2011/05/fedora-15-release-party-v-brne/ Bylo to fajn!

stderr napsal(a):

…před chviličkou jsem dopsal report (česky) z
pohledu návštěvníka :slight_smile:
http://dev.stderr.cz/2011/05/fedora-15-release-par
ty-v-brne/ Bylo to fajn!

Díky za odezvu, jsem rád, že se to líbilo. Na přednášející jsem ke konci šlapal, aby zrychlili, byli jsme totiž hodně za časovým plánem. Osobně si myslím, že každá přednáška byla natolik zajímavá, že by si zasluhovala aspoň 30 minut, ale na to nebyl na party časový prostor.

Na LinuxExpresu vyšel článek, který se party věnuje. Součástí jsou také videa jednotlivých přednášek: http://www.linuxexpres.cz/aktuality/fedora-15-release-party-v-brne