Fedora 10 + Zoneminder

Zdravím,
mám problém s rozchozenim Zonemindru na Fedoře 10. Zoneminder jsem nainstaloval pomocí yum…,
pak jsem provedl vše co bylo v readme Zoneminderu. Když nyní zadám do Firefoxo localhost/zm, zobrazí se mi okno Zoneminderu, zkusil jsem přidat kameru (USB webkamera, která v jiných programech ve fedoře funguje) a vyskočila mi hláška v rohu plochy SELux AVC odmítnutí… Také v v prvním řádku mi Zoneminder píše že je Sopped, ale přitom při startu systému je zobrazeno při startu Zoneminderu OK. Prošel jsem několik návodů a už mně nic nenapadá. Google mi také moc nepomohl.

S Linuxem teprve začínám, tak prosím polopaticky.

Předem díky

Ve Fedora je ve vychozi instalaci povolen Security Enhanced Linux. Pokud aplikace zoneminder nema pribalenou i bezpecnostni politiku, je SELinuxem blokovana. Prepni SELinux z Enforced na Permissive nebo Disabled, nasledne restartuj sluzbu zoneminder nebo cely pocitac. (System->Sprava->SELinux management).

Pokud by si zadal do googlu to AVC tak by ti jiste vypadl vysledek velmi brzy.

Děkuji moc, zkusil jsem to na počítači kde sice namám kameru, ale už mi to hlásí running, takže to zkusím doma s kamerou. Jde Toto nastavení provést pomocí příkazové řádky? U počítače kde to potřebuji nemám vůbec nic, snažím se vše ovládat pomocí příkazové řádky na dálku.

Ještě jednou děkuji

Už jsem to nalezl.