FC4 - KDE 3.5 - Sjednoceni vzhledu s Gnome - FIXED

Dobry den,
Je to teprve par dnu, co jsem si rek, ze na chvili zkusim pouzivat KDE… Protoze vsak pouzivam i aplikace, jejichz vzhled se nastavuje v Gnome, nastavil jsem si vzhled Gnome priblizne podobny tomu, co mam v KDE… Tedy velikost pisma 9 misto std 10 a ikony Crystal Clear.
Problem je ovsem v tom, ze kdyz po startu KDE spustim nejakou aplikaci z Gnome, tak ma vychozi nastaveni (tedy velikost pisma 10 a schema Bluecurve). Teprve kdyz spustim treba gnome-font-properties, tak se vzhled okamzite nastavi na ten muj pozadovany (vcetne ikon, barev, atd.)
Da se nejak nastavit, abych tohle nemusel po kazdem spusteni systemu delat? Napada me snad jenom nastavit, aby se gnome-font-properties spoustelo pokazde automaticky pri startu, ale tohle neni podle me zrovna elegantni reseni. Tak dik za pripadne odpovedi.

Příspěvek byl upraven (24-03-06 22:13)

Protoze me to tez zajimalo chvili jsem hledal a vypada to jednoduse, staci do startovacich skriptu KDE (autostart) pridat
/usr/libexec/gnome-settings-daemon &

Dejte vedet jesli to funguje.

Diky, skutecne to pomohlo,
nakonec jsem umistil zastupce programu /usr/libexec/gnome-settings-daemon do slozky ~/.kde/Autostart a vse vypada tak, jak ma.

Zastupce programu ma byt symbolicky odkaz? takze staci treba
ln -s /usr/libexec/gnome-settings-daemon gnome-settings
?

Příspěvek byl upraven (25-03-06 14:03)

Myslim ze to by melo stacit.