FC4 ipac-ng

mam vytvoreny rules.conf a pri zadani fetchipac -Sv (pro zavedeni do iptables) me to napise:

Standart v1.3.0 options
(If target is DROP, ACCEPT, RETURN or nothing)
iptables: Invalid argument

iptables, rules.conf pouzivam z FC2 a zatim jsem se k zadnemu problemu nedostal az ted ze me fetchipac nechce zapsat do ip tables

ipac-ng pouzivam v 1.31

diky moc za pomoc

Bohuzel vubec nevim co je ipac-ng ani o jaky rules.conf jde (udev to asi nebude). Co je obsahem rules.conf jesli to neni tajne? Podle me se bude jednat o nekompatibilitu v iptables nebo nemate zavedeny vsechny soucasti iptables. Pokud ipac neni soucasti fedory (asi ne) tak bych se zeptat spis v nejake konferenci k nemu.

tak už jsem dohledal a dávám všem na vědomost. Hlavní problém je že balík ipac-ng-1.31 neumí zapsat do iptables 1.3.0. Stáhnul jsem na ipac-ng nejakej patch, ale zatím se mě to nepodařilo opatchovat. Jestli máte někdo zkušenosti s patchováním budu rád když poradí.

Díky kaktus_x

Ve spravnem adresari:
patch -p0 -i soubor_patche

Tak pro vsechny opatchovani souboru ipac-ng nezdara je tam nejaka chybka, ale vyresil jsem to odinstalovani iptables 1.3.0 a nainstalovanim 1.2.9 a chodi to. Pri pouzivani ipac-ng 1.3.1 a iptables 1.2.9 to slape.

cuus kaktus_x

tak jsem konecne vyresil problem ipac-ng 1.3.1 opatchovanim tak aby slapal s iptables 1.3.0, takze kdyby nekdo potreboval opatchovane ipac-ng neni problem zaslat

Ahoj, prosim te, muzes mi poslat ten patch? Muj mail je: filip@filja.com. Diky!