F 10 instalacia zmrzla

Ahojte,

nechcel som na tento problem zalozit novu temu, ale mam tu uz podobnu temu, kde som problem uviedol este pri instalacii F9. Proces mi zatuhne pri instalacii suborov na HDD, pri text installe mi pred tym ako PC zatuhlo, vypisalo siahodlhy vypis, na jeho konci boli nejake hexadecimalne cisla, potom dalsi riadok Kernel panic a nieco a posl. riadok vypisu nieco …radeon…nieco panic. Co sa udialo ? Zostava mojho PC a predchadzajuci problem je tu http://forum.fedora.cz/read.php?3,15798.

Skusam este nahodit LiveCD F12 znova a uvidim. Ale nedavam tomu velku nadej.

Vdaka za odpovede.

P.s.
Prave som znova uspesne nenainstaloval F12 Live CD na moju zostavu. Asi sa s moznostou zavedenia Fedory na PC rozlucim, pokym budem mat toho sprosteho 1400 MHz Lazara s VIA chipsetom. Jedine, ak mi viete poradit, kde moze byt chyba. Je fakt zaujimave, ze instalacia PC LINUX OS z Live CD mi problem nerobi. Tento system mi vsak nevelmi vyhovuje. Vdaka este raz.

Pokud provadis instalaci v grafice, zkus ji pustit z instalacniho DVD jako textovou, nic lepsiho me nenapada. Takova chyba se dost tezko hleda, kdyz k tomu neni vubec zadne voditko.