Extra parametry pro OpenConnect při startu připojení VPN z GNOME

Ahojte, prosím: Netušíte někdo, popř. nemáte zkušenost, jak dostat např. parametr –no-http-keepalive do spouštění openconnectu při startu připojení VPN z GNOME (a nemusel jsem takhle openconnect spouštět extra z terminálu)? :thinking: Lze s tím žít i takto, ale docela by mi to zpříjemnilo život (a hrozně mi to vrtá hlavou). Aktuálně jedu na Fedora Silverblue 37. :wink: Děkuju.

VPN z GNOME je zrejme myslena VPN pres NetworkManager VPN - a ten bohuzel nepodporuje vzdy vsechny moznosti. Muzes to zkusti nahlasit jako RFE…

Jj, myslím to takhle. :wink: Ono těch možností je tam tolik, že bych ani nečekal, že v GUI od NM může být všechno (přičemž méně je někdy více), takže bych se úplně spokojil s nějakým rozumným sáhnutím někam pod povrch. :thinking: Zatím jsem přidal palec (a trochu zkoumal zdrojáky) tady [Allow Passing Custom `openconnect` CLI Arguments (#91) · Issues · GNOME / NetworkManager-openconnect · GitLab]. Aktuálně koukám, že tam někdo naznačil patch/řešení (to se mi docela líbí, takže to zkouším dát dohromady). :slight_smile: