evolution - remove attachment

Nějak mi přestal fungovat remove attachment plugin v Evolution 3.24.6 (3.24.6-1.fc26). Zpráva se překopíruje, ale přílohy zůstanou nezměněny i v této nové “překopírované” zprávě. Můžete to někdo ověřit? Dík.

Takže Remove Attachments nefunguje ani v Evolution v FC27 (3.26.3-1.fc27).
V Bugzille jsem to nenašel. Můžete to, prosím, někdo ověřit, než to nahlásím?

Toto je přímo od vývojáře Evolutionu:

me to funguje, v On This Computer slozce. Zprava se tvari, ze prilohy stale ma, ale nyni jsou text/plain a obsahuji text: File “aaa.bb” has been removed.
hlavne je zprava podstatne mensi (s ohledem na velikost priloh)

Zde je upřesnění:
Zkoušel jsem chování pluginu testovat jak ve složce “On This Computer”, tak ve složce s mailboxy imap účtu. Chová se to v obou případech stejně - pokud se jedná o zprávy doručené (např v Inboxu), pak jsou přílohy odstraněny a nahrazeny upozorněním, což je správné a očekávané chování. Pokud se jedná o odesláné zprávy, tj zprávy ve složce Sent, pak pouze vznikne kopie identická s původní zprávou, přílohy i velikost se nijak nemění. Pokud nějakou odeslanou zprávu (obsahující přílohy) překopíruji ze složky Sent (imap účet) do složky “test” v lokální složce “On This Computer”, pak si tato zpráva nese tu neodstranitelnost příloh s sebou (!). Kuriózní. Prosím, předejte tuto informaci onomu vývojáři, případně mu pošlete spojení na mne.

Asi bude nejlepší, když nahlásíš bug na bugzilla.gnome.org, ať spolu komunikujete napřímo. On říká, že mu to funguje i na Sent, ale používá jenom plaintext, ne žádné html emaily s inline obrázky apod. Hodilo by se mu, kdybys mu tam přiložil nějakou ukázku uloženou jako mbox.

Jsou to normální maily v plaintextu, jen s attachovanými obrázky. Ale teď mi právě došlo, v čem to bude! Ty odeslané zprávy jsou sice plainext, ale jsou opatřeny mým digitálním podpisem.
Vykopnutím příloh by došlo ke zneplatnění podpisu, to by mi samozřejmě nevadilo.
Divné je, že duplicitní přílohy z odeslaných mejlů jsem takto odmazával i v minulých letech a fungovalo to. A digitálně podepisuji poštu minimálně posledních deset let. Zkontroloval jsem předloňské maily, přílohy mají odstraněny, ovšem signatura na nich není. Že by plugin tenkrát odstranil i tu? Nevím.

Fajn, takže co teď? Nemohl by alespoň ten Evolution Remove Attachment Plugin při pokusu o odstranění příloh z podepsaného mailu zahlásit, že mu to nejde - než se jenom mlčky tvářit, že odstranění provedl OK?

V každém případě děkuji, že jste mi s tím pomohli.