Evolution - chybí ikony

Od první instalace FC5 mi chybí v Ximian Evolution některé ikony tlačítek. Má s tím někdo zkušenosti, prosím?

Problém vyřešen

Pomohl mi článek na www.linuxos.sk, stačí doinstalovat balíček gnome-themes, např.

yum -y install gnome-themes

U F-8 se problém opakuje, gnome-themes mám, pro jistotu celé GNOME (i když jsem na KDE). Prosím, poradí někdo, co s tím ??

Máte defaultní téma? Které konkrétní ikony Vám schází? Já jsem na problém chybějících ikon nenarazil…

Macky

A to je nova instalace nebo aktualizovane F7? Pokud to je aktualizovane, dela to i novemu uzivateli ktereho vytvorite nebo jenom vam?

Jde o úplně čistou instalaci, původně jen s KDE, pak přetažení dat /home/… z F-7, pak doinstalace gnome-themes, reinstalace evolutionu apod., nakonec instalace celého GNOME. Ikony chybí všechny, kromě tlačítka “Zrušit”

V tom pripade bych videl jako evidentni pricinu obsah neceho ve vasem domovskem adresari. Jak jsem psal - zkuste si ve spravci uzivatelu zalozit noveho uzivatele a prihlaste se na nej a pustte evolution pokud to dela i jemu. Pokud ne, bude to chtit dalsi zkoumani v ~/.evolution gnome, config, local atd.

“Vyřešeno”… Kašlu na to, zatím budu používat GNOME

Tak ted opravdu VYRESENO !!
Cista instalace F8 (na jinem zeleze), vsechno default, jen prostredi KDE, ne GNOME (!!) a i po vsech aktualizacich chybi ikony (na tlacitkach) v Evolutionu …
Po instalaci balicku fedora-icon-theme vse OK.