dualboot

Zdravím,
pořídil jsem si nové Pc a naněho jsem nainstaloval kvůli práci Windows 7 a taky Fedoru 17. Instalace proběhla v pořádku, ale po restartu se spoští pouze fedora. Win 7 nejsou ani v nabidce grubu.
V pc mám tři disky SSD pro systém ( Win ) HDD pro data ( Win ) a starší HDD pro Fedoru. Při instalaci jsem pouze vybral disk na který jsem chtěl instalovat a zbytek jsem nechal proběhnout automaticky.
Předem všem děkuji za radu.

Priznam se, ze novou instalaci Fedory jsem celkem dlouho nedelal, ale vzdy to bylo tak, ze se sice rozdeloval disk, ale na konci instalace se instaloval zavadec a tm se ptal instalator, kam se ten zavadec na dat.
Predpokladam, ze automaticky se tedy dal do disku, ze ktereho PC startuje.

Je divne, ze by Win7 instalator nenasel a napridal, nicmene zkus po nastartovani fedory pustit jako root
grub2-mkconfig
podivej se do vypisu, zda tam jsou nekde win7. Pokud nove konfiguraci veris muzes ji zapsat primo do konfiguraku zavadece
grub2-mkconfig -o /boot/grub2/grub.cfg

Upozornuji, ze menu zavadece se muze mirne zmenit, ale hlavne jesli tam budou ty windows.

Tak instalátor se vůbec na nic neptal. Po výběru disku začala instalace, ale myslím že zavaděč bude na disku s Fedorou, když disk s Fedorou v Pc odpojím Win 7 se spustí pokud disk zapojím spustí se Fedora. Výpis z grub2-mkconfig mi bohužel moc neříká nicméně jsem tvou radu vyzkoušel, ale k žádné změně nedošlo.

Prosim zkus nekam ulozit na web (treba na pastebin.com) ulozit ten vystup grub2-mkconfig.

Vypadá že jsem to vyřešil v biosu jsem nastavil sata mode na AHCI a už to normálně šlape. Covex díky že ses mi snažil poradit.