Dnfdragora - padání po updatu

Dobrý den,
po updatu Fedory z 31 na 32 mi padá Dnfdragora při kontrole repozitářů.

Výpis z terminálu:
Get root backend. Locked (False)
Unexpected error: <class ‘KeyError’>
<M> [ui] YUILoader.cc:163 deleteUI(): Shutting down UI
<M> [ew] YExternalWidgets.cc:116 ~YExternalWidgetsTerminator(): Shutting down mga External Widgets
<M> [ew] YMGAWidgetExtensionFactory.cc:49 ~YMGAWidgetFactory(): Factory removed

Je to můj první upgrade Fedory, tak jsem možná něco provedl špatně, ale z terminálu mi updaty chodí. Tam žádný problém nevidím.

No je otazka zda tu dragoru nekdo udrzuje a zda uz zaregistrovali ze je F32… no nejlip udelas kdyz to nahlasis jako bug rovnou do https://github.com/manatools/dnfdragora/issues

Podobně znějící problém už byl nahlášený a pokud to je opravdu to samé, tak stačilo smazat soubor: ~/.config/dnfdragora.yaml

Vypadá to, že nějak nezvládli zpětnou kompatibilitu s konfiguračním souborem. Já jsem dnfdragora na současném počítači nikdy nepoužíval a když jsem to teď nainstaloval, funguje to v pohodě, protože nemám ten starý konfigurák vytvořený předchozí verzí.

Děkuju,
smazání konfiguračního souboru pomohlo.

Stejně mi přijde, jako by byla Dnfdragora takové nechtěné dítě. Přitom za tento program není náhrada. Jasně, že jde všechno vyřešit z příkazové řádky, ale pokud chcete v grafice procházet jednotlivé skupiny, tak se nic jiného použít nedá.