Další panel v KDE 4

Zdravím,
v KDE 3.x jsem byl zvyklí používat dva panely, jeden nahoře a jeden dole. Ve Fedoře 9 ke KDE 4 a nemůžu přijít na to, jak si přidat druhý panel.

A kdyby někdo vědělo jak zmenšit ty hodiny…:slight_smile:

Jo… to se budeme muset vsichni postupne naucit… v tuto chvili jsem na to taky neprisel. Navic pokus o zmenseni celeho panelu taky nedopadne moc dobre… Nebo jiny problem o kterem uz vim - v panelu se nedaji prerovanvat plasmoidy, pokud chcete nejake porad, musite je vsechny vyhazet a pridat v danem poradi… holt clovek bude muset trochu zapomenout na komfort KDE3 a pouzivat to tak jak to je.

No přiznávám že mně to vůbec netěší, připadám si jako před 5 lety. Nasadit desktop který toho umí míň než ten starší nebyl úplně super tah.

Koukas na to ze spatneho pohledu. KDE4 neumi sice pretahovat menu a pridavat panely (coz je podle me snadno doplnitelna funkce) ale zato umi plasmoidy. Jednotne unifikovane objekty, ktera se krasne animuji atd. Vsechno to nove co je ted v KDE4 ale jeste neni poradne vyuzite, prinese v budoucnu jeste vic moznosti nez to stare, ktere je rekneme na konci svych sil. Chapu frustraci uzivatelu KDE, i ja ho leckde pouzivam. A pokud je to nutne, holt zustanu u F8… to je jedine co dokazu v dane chvuli vymyslet.

Mám malej dotaz, možná trochu blbej, ale přece jen se zeptám… Jak je to s češtinou v KDE4?? ve virtualu mám KDE4 jen anglicky… Je v dalších aktualizacích už čeština??