Chrome a Chromium padá po otevření odkazu

Zdravím, zjistila jsem nemilou věc a dost mě to trápí a nevím co s tím. Používám webový prohlížeč Chrome a když ve Fedoře 23 otevřu jakýkoliv externí odkaz (v Evolution, v textovém editoru, prostě kdekoliv mimo Chrome), tak se chvilku nic neděje, poté Chrome se ukončí a znovu se spustí s tím dotyčným odkazem a hláškou, že nebyl správně ukončen a jestli obnovit původní stránky. Dělá to i Chromium a děje se to na dvou mých počítačích. Je to ale až po delším běhu Chrome, protože když ho čerstvě spustím a otevřu odkaz z Evolution, normálně se v Chrome načte. Netušíte někdo co s tím a jestli to jde vyřešit? Řešením není přejít na jiný prohlížeč, děkuji :slight_smile:

Evidentne se nejena o ojedinely problem. Chrome je aktualni? Zkousela si cisty profil (staci zalozit v OS jineho uzivatele a prihlasit se na nej)?

Ano, Chrome je aktuální a dělá to i na čistém profilu.

Když dáš do adresního řádku chrome://crashes, je tam něco zajímavého? Pokud nic, tak můžeš povolit sbírání zpráv o pádech. Chrome je software od Googlu, nad ním nemáme kontrolu, ale Fedora je oficiálně podporovaným systémem, tak se na to možná mrknou, když se jim to nahlásí. Možná už je to nahlášené, to poznáš podle ID pádu.

Mám nastavené automatické odesílání zpráv o selhání (většinou tohle povoluji, aby vývojáři věděli, kde je problém). Jenže v tom chrome://crashes mi to hlásí “Selhání: 0”, naposledy se mi to stalo včera. Podívám se tam, až to zase spadne, ale nemám vypozorováno, jak často se to děje. Vím, že je to po nějaké době běhu Chrome, když ho spustím čerstvě, tak otevírání odkazů normálně funguje. Ale jestli to začne zlobit za hodinu nebo půl dne jsem fakt nezjistila, odkazy zase tak často neotevírám.