Chování klávesy Super/Win po upgrade na F32

Dobrý den,
Po upgrade na F32 pozoruji v GNOME problém s klávesou Win po přepnutí klávesnic cs/en.
Funguje jen na první uvedené klávesnici v Nastavení > Region a jazyk. Pokud přepnu na druhou klávesnici, samotná Win (zobrazení přehledu) přestává reagovat. Win+S a další reagují normálně jako vždy.
Resetoval jsem nastavení (dconf reset -f /org/gnome) a vypnul extensions, přehodil pořadí v nastavení cs/en, en/cs a je to tam pořád. (NB Dell Latitude)
Dík za info
JJ

No to muze byt ledacos, zkus prepnou Gnome z Waylandu na Xorg nebo obracene, pak muzes zkusit pustit v terminalu xprop a mackat tu klavesu zda to neco vraci a co, ale to je aktualne asi tak vsechno, pokud nezjistis neco vic (treba zaloz noveho uzivatele zda mu to dela taky).

Tak problém je na Xorg. Pod Waylandem to funguje. Vytvořil jsem i nového usera a i jemu to pod Xorg nefunguje a pod Waylandem ano. (xprop nic neukazuje, ale nezkoušel jsem jeho další parametry…). Na ostatních PC používám Wayland, takže tam se problém neprojevil…

Ha, tak jsem instaloval poslední upgrade (sudo dnf upgrade --refresh) a problém je zdá se vyřešen.
:slight_smile: