Bumblebee + Nvidia [Vyřešeno]

Prosím o pomoc s instalací dual Intel-Nvidia grafiky. Zkoušela jsem se řídit instrukcemi z https://fedoraproject.org/wiki/Bumblebee, nicméně tam uvedené balíčky nejsou platné. Mám zatím nainstalováno bbswitch, bumblebee a glibc-devel.

Tak to bych raději odinstaloval a všechno to nainstaloval z tohoto repozitáře v Copru: https://copr.fedoraproject.org/coprs/mixaill/bumblebee/

Jak to celé rozchodit, bohužel neporadím, duální grafiku jsem nikdy neměl. Docela obsáhlý návod je ale tady: http://negativo17.org/complex-setup-with-nvidia-optimus-nouveau-prime-on-fedora-20/ Myslím, že by se to pro F21 nemělo výrazně lišit.

Děkuju za odpověď, dívala jsem se na ty linky, ale nenašla jsem tam žádný ovladač pro Nvidii, nicméně jsem se ještě jednou dívala na https://fedoraproject.org/wiki/Bumblebee, asi jsem přehlédla link s repozitářem na bumblebee-nvidia.
Narazila jsem na dvě chyby po instalaci a to, že nenastartoval daemon Bumblebee a (bohužel jen úryvek)
“Cannot access secondary GPU - error: [XORG] (EE) systemd-logind: failed to get session”, který vyřešil příkaz sudo setenforce 0. Vše teď funguje jak má :slight_smile:

To byly zdroje jen pro to samotné Bumblebee, ovladače nVidia jsou k dispozici v RPM Fusion a návod je tady v české příručce.

To jsem si tak myslela, Bumblebee + ovladače z Fusionu, ale právě ty ovladače z RPM Fusion mi odpráskly systém, že jsem ho už nerozběhla, přestože jsem se řídila návodem, nenastartoval obraz. Toho jsem se tak nějak obávala, podobnou zkušenost mám i s Archou, kde jsem se taky nakonec obrátila na odborníka.
Nicméně jsem narazila ještě na jeden problém, nevím s čím přesně souvisí, ale když shodim hru a chci přepnout program, hra pak nadobro zamrzne.