brání vám hrdost

Měl jsem instalovaný několik systémů i Linux nevím proč ti zkušenější nemohou poradit začatečníkům nebo nezkušeným co vám k tomu nutí nadřazenost nebo každy ať se stará jak umí jak je to v ČR zvykem. Na mandrivě nebo debianu jsou asi lepší.

Byt tebou tak nekritizuji, ale slusne se zeptam, urcite se nekdo ozve a poradi.

Viděl jsem některé příspěvky co po týdnu a více se nic neděje některé vůbec nezotpovězené aspoň napsat nevíme nebo něco takového pak už zbývá jenom zoufalost a pro některé odvracení se od linuxu.

:slight_smile:

  1. rada: čtete-li, počet odpovědí = 0, rozumějte tomu jako X odpovědí s hodnotou “nevím”, kde X = počet shlédnutí daného příspěvku.
  2. názor: v životě jsou důležitější věci, než je setrvání u linuxu.

Krom toho tu neni zadny tym a uz vubec ne s patentem na rozum, ktery by byl povinen davat tu odpovedi. Na co lide umeji odpovedet na to odpovedi. Delaji to sami a dobrovolne a mnohdy s tim ztraceji cas, protoze se staci zeptat googlu nebo si precist nejaky navod ktery je tu vystaveny. Je to vecny boj s vetrnymi mlyny.

Jakozto nezkuseny uzivatel, ktery ma strasne moc otazek si na zodpovidani dotazu numuzu ani v nejmensim stezovat. Mnohdy jsem se az divil, ze lide kteri odpovidaji, maji tolik trpelivosti a skutecne straci svuj cas a co je nejdulezitejsi, delaji to pouze za pekne dekuju. Diky vsem :slight_smile:

Presne jak pise Nero_cz.
Zatim si nemuzu stezovat na nic. A to jsem obcas daval blbe dotazy :wink:
Jelikoz spolumoderuju forum jednoho GPU GPL programu pro Win tak vim, jaky je to pakec obcas jenom cist vse. Natoz na vse odpovidat. Takze opravdu me neprekvapi, kdyz se naaaaaahodou na neco neodpovi.