Bootovani z USB: file not found

Při pokusu instalace Fedory 17 z USB jsem narazil na problém s bootováním. Flashka načte ale hned na úvodním okně se zorbrazí: error15: file not found. Pro vytvoření instalačního usb jsem použil program LiveUSB Creator. Flashku jsem předtím formátoval, má souborový systém FAT32. Neví prosím někde co s tímto? Děkuji

Zkontroluj stažené ISO pomoci md5sum nebo sha256sum. Pokud bylo (je) v pořádku tak bych USB disk vytvořil pomoci dd. http://fedoraproject.org/wiki/How_to_create_and_use_Live_USB#Using_dd_for_a_direct_copy

Tento problém se vyskytuje pouze i USB vytvořených v LiveUSB Creatoru a pouze u počítačů, které používají UEFI. Zkus v BIOSu vypnout bootování z UEFI a zapni bootování z BIOS kompatibilního módu. Otázka je, jaký vliv to bude mít na bootování do Windows…

Spolehlivé kopírování obrazů Fedory na USB disk umí nástroj dd, ale ten ti asi nepomůže, když máš zatím jenom Windows.

Zkus dd pro Windows: link. Kolegove v praci bezici na WinXP nebo Win7 jej pouzivaji kdyz si vytvari bootovaci klicenky pro instalace na serverech.

kuku.mp3