Automaticka instalace ikon Faenza pro Gnome

Nazdar,

dneska jsem v rámci volného času zbastlil jednoduchý skriptík, který nainstaluje a aktivuje sadu ikon Faenza. Script lze spustit s kterékoliv složky, před ukončením po sobě uklidí, stačí poté smazat pouze onen script. Skript jsem letmo testoval, ale neručím za poškození systému (teoreticky ale nehrozí), skript požaduje zadání hesla pro přesunutí ikon do /usr/share/icons a v případě, že odsouhlasíte instalaci chybějícího wget, unzip či tar.

Skript je určen pro ty, kteří bojují s linuxem a chtějí jednoduchou cestou nainstalovat sadu icon Faenza do svého linuxového desktopu založeném na GNOME(!!) Mimochodem, script je 100% kompatibilní pouze s Fedorou!

Upozorňuji všechny zkušenější, že nahlédnutí do skriptu může vést až k zástavě srdce, protože je to můj první takhle dlouhý script. Většinu scriptu tvoří if a case… Kritiku nepožaduji, protože by se tady strhla diskuze na několik stránek, ale kdyby měl někdo nějakou užitečnou připomínku sem s ní.

** Script doporučuji spouštět přes terminál pomocí příkazu: chmod +x Faenza_setup.sh && ./Faenza_setup.sh **

=> https://docs.google.com/file/d/0B4TVUnln7WX8Q1ZjNDBucDVPcjg/edit?usp=sharing <=

Nejsou ty ikonky přímo ve Fedoře? Přijde mi pohodlnější

yum install faenza-icon-theme

A v gnome-tweak-tool aktivovat.

Ahaa, tak to mi uniklo…