ATI x1100(200M)

Zdravim uz celkem dlouho studuju jestli moje karta podporuje 3D akceleraci. Ve většině případů jsem našel že ano. Stáhnul jsem a nainstaloval jsem tedy ovladač z ofic.stranek ATI. Pak jsem se jej snažil nakonfigurovat ale v xorg.conf nikde nic, neustále “VideoCard0” a “radeon” nic víc u popisu karty není. Prošel nespočetně fór a diskusí a všude byly pouze návody na všechny ostatní typy karet jenom ne na tu moji. Budu vám vděčný za jakoukoli radu thx :slight_smile:

Ještě jsem zapoměl napsat že mám Fedoru 9

ATI zatím jebe na nový Xorg co je v F9. Ale dá se postupovat podle návodu zde: http://fedoraforum.org/forum/showthread.php?t=155503&highlight=fglrx . Jen opatrně a přesně krok po kroku.

Ale k této zradě od ATI jste se podle mne ještě nedostal. A že by nebylo možné najít nějaké obecné návody? http://www.google.cz/search?source=ig&hl=cs&rlz=&=&q=fglrx+ati+x1100&btnG=Vyhledat+Googlem&meta=

Je to bohuzel tak… bud zustat u F8 nebo podstoupit martyrium s instalaci stareho Xserveru… pak jeste stezovat si u AMD…:frowning:

Mně to jako nijak zvláště bolestivé martyrium nakonec nepřijde. Vše zatím běží jak by mělo a dokonce se doposud nevyskytl žádný problém se závislostmi balíčků.