Aplikace

Zaujala mne aplikace boxy. Tak jsem ji chtel jako virtualni prostredi pouzivat. Nicmene po vlozeni instalacniho CD Boxy najde instalacni CD.Dam spustit a napise,ze instalace “sdr01” selhala po zmacknuti tlacitka vytvorit. Co je potreba doinstalovat nebo proverit?

Nevyskakuje ti nějaké oznámení o SELinuxu? Naposledy jak jsem chtěl boxy používat tak mi toto dělalo. Musel jsem dočasně vypínat SELinux.

Bohužel ne. Se linux to nevyhazuje. Nicmene to napise pripojeni Sdr01 ( Sdr se jmenuje to CD) selhalo. A nic se nedeje.

Dandim,presto jsem SElinux vypnul. Pomohlo to natolik,ze se Boxy pripojilo,spustila se instalace a bootovani windows ,ale skoncilo to sedocernou obrazovkou bez jakekoliv odezvy. Tak nevim zda musim cekat nez se system nabootuje nebo uz se nic nestace a mam neco spatne?

Nevím :-/ Těžko říct čím to je. Není problém s CD-rom? Či tím CDčkem? Stáhni si nějaké linuxové ISO (Live) a vyzkoušej instalaci toho isa (jestli aspoň nabootuje).
Nevím zda je CD a CD-ROM OK?

CD ROM by melo chodit. Je to vypalene instalacni CD Win XP . CD ROM si myslim,ze je v poradku. Bootuji zde pokazde nove vydani Fedory,vypaluji DVD atd. Ale zkusim instalaci Fedora 17