Ako zmazat svoju registraciu na tomto fore???

Prajem Vám vštkým pekný deň/možno noc, záleží kedy čitate tento môj príspevok/.
Dalej budem pisat bez diakrityky…
Kedze som trocha tarsi rocnik tak som si moc privikol na OS Windovs skoro od jeho vzniku, nakolko sa sam snazim radit medzi ludi ktory nemaju moc v laske Windovs tak som sa pokusil nainstalovat Fedora 9 do mojho stoloveho pocitaca. V nadeji ze sa naucim pracovat pod novym systemom som zostal 1 rok no marne. Windows vo mne zanechal privela navikov a tak som sa sice naucil zakladne obsluhovat Fedoru no sistem nesplnil moje ocakavania. Cakal som, ze si jeho vzhlad dokazem prisposobyt podla stareho systemu Win ME no marne za ten rok som preliezol internet skrz na skrz no takeho efektu som sa nedockal… Problemom zostala spodna lista a start menu ako aj vyobrazenie ikon. V notebuku pracujem na dodanom systeme Vista…
No vo Fedore nie a nie byt ako doma… Za ten rok som sa stretol z viacerymi problemamy a horko tasko som ich riesil za pomoci tohoto fora ako aj inych zdrojov. Na tomto fore som sice nasiel zopar navodov ktore fakt pomohly hlavne na zaciatkoch ked som potreboval zladit hardware… no dalej som mal aj tak problemy koly nekompatnosti s Windovsom a to nie ohladom textovych dokumentov alebi inych podobnych suborov ako s programami a ich instalaciou. Jedine co som vedel a hadam este aj viem instalovat su len produkty z tohoto fora inak nic ine som nedokazal v pocitaci rozbehat. (Upozornujem, ze instalaciu som robil len s terminalu SU a uzival som z bezneho prostredia(NIE ROOT!!! NIE SU!!)). Drzal som sa roznych navadov a rad no marne. Do CD rom som sa mohol pripojit len ako SU a tam mi zacaly problemy, cim viacej aktualizacii prichadzalo tym menej system pracoval a nakoniec som prisiel k zaveru, ze system Fedora natolko spomalil pocitac ze Windows Vista bezal oproti Fedore 20x rychlejsie a nehovoriac o tom, ze pod Vistov som rozbehal vsetko nehovoriac o tom, ze registre ako aj temp subory mam pod plnov kontrolov a ovela prehladnejsie uladanie na HD. Po dlhom trapeni na Fedore som si musel priznat porazku, niesom uz schopny plne presedlat na Linux a som zavisli na Windowse. Zostala mi uz len viera, ze Linux je skutocne lepsi no ja s nim nedokazem pracovat… Preto som Fedoru odinstaloval a vratil sa k Viste ktora asi jedina mi doposial s rady Windows vyhovuje k plnej spokojnosti a prekonala podla mna vsetky predchadzajuce systemi od Microsoftu (Bill Gates)… Tento boj som proste uz vzdal a preto ked som sa uz po dlksej dobe pozrel na toto forum tak ma zamrzela moja registracia tu na fore… No aj toto forum je podobne stavane ako Fedora prihlasit sa da no zrusit ucet nie… Kontakt na Admina tohoto fora chyba vela krat som bol aj na IRC kanaloch fedory no bolo mrtvo hoci zopar ludi je tam stabilne prihlasenych + zopar BOOTov. Preto prosim ADMINA tohoto fora aby moju registraciu zrusil a zaslal mi o tom spravu Emailom… Etste raz Vam dakujem ze ste mi pomahaly pocas mojho pouzivania systemu FEDORA a lucim sa s vami. Ak mozem dajako poradit tvorcom Fedory alebo ludom ktory sa naucily programovat programy pre fedoru tak moja rada znie aby dakedy sa pokusily vytvorit prostredie ktore by kopyrovalo WinME a prisposobily Fedoru tak aby bola kompaktnejsia s windowsom pre hry programi a tak… (Mozno staci upravit pre tento ucel VINE) aby zvladala Fedora aj zlozitejsie programy s prostredia Win nielen male drobne aplikacie… a aby cloveku ktory prechadza z windosu na Fedoru ako som sa davno pokusil ja aby tam nasli mozne doinstalovanie prostredia ktore im okopiruje prostredie windows hlavne listu, subory ikon, a aby sprehladnily diskovy strom s adresarmy aby sa clovek v tom aj vyznal a nachadzal podobnost a tak si privikol lepsie k Linuxu a na koniec si povedal , ze ano nebanuje ze presiel na linux, ze linux ma viac moznosti a neroby mu problem pracovat aj s windovsovimy hrami programami, ze proste linux ma naviac ako byt stale bokom u vsetkych spolocnosti, ktore sa softwarom zaoberaju a ktore na linux nic neposkytuju… Ked len cez Vine sa dopracuje k dokonalej emulacii win tak to bude uspech nehovoriac o inych taskostiach v nastavovani systemu a jeho ladeni aby pracoval s rozmanitym hadwarom. (co bolo pomerne najtasie, hoc po prvotnej instalacii system pracuje stale si pyta doladovanie v nastaveniach a to nastavovanie je katastrofalne neprehladne a da sa povedat ze system vyzaduje podrobny manual ku kazdej aplikacii zvlast a zvlast a zvlast… Blazeny je clovek kten ktory ma tolko rozumu ze si vytvory system podla vlasnych potrieb a aj s predvidanim buducich potrieb…

S pozdravom breki_j a prosim nezabudnite zmazat moju registraciu tu na fore a tento prispevok pripadne vymaste. Predpokladam ze je prilis dlhy na citanie a ze snim budete povecine opovrhovat tak ako aj somnov…
Prepacte mi preklepy…

Kazdy clovek ma jine potreby a navyky. Neni duvod pouzivat neco co vam nevyhovuje. Na tomto foru jsem od vas nasel pouze jeden prispevek a to tento, proto smazani uctu je mozne, pokud by tady bylo prispevku vic bylo by to pracne, protoze nemohou existovat prispevky bez autora a vymazanim nekterych prispevku by se ztratila kontnuita textu.

Osobne nevidim duvod vas ucet a prispevek mazat. Nikoho neurazi a mozna nekterym pomuze porozumet, zda skutecne chteji svobodny system nebo hledaji nahradu Windows.