AKO PREVIEST NAHRAVKY OGG DO FORMATU (AUDIO CD)

DA SA TO VOBEC ? A AKO SA VOLA FORMAT V KTOROM JE TKZV. ORGINAL HUDOBNE CD??? DIKY!!!

Za prvé: Přestaňte se konečně chovat jako hotentot a pořiďte si novou klávesnici. Evidentně máte na téhle problém s neustále zapnutým CapsLockem. Tohle není váš první takhle blbě napsaný (a blbě čitelný) příspěvek, píšete tak soustavně.

Pokud chcete vypálit hudbu na hudební CD, zvládne to myslím třeba K3B, který to před vypálením převede. Jinak ten formát je třeba WAV, prostě nezkomprimovaný zvuk.

Ne v Klavesnici problem neni ale vo mne ! som totiz madar a ne hotentot ! tak preto tie y-ni. ale ten caps look je moja chyba som zviknuti pisat s velkim.Co uz so mnou… skusim to do buducnosti napravit Ok !!! a diki za odpoved !!!

WAV je v podstate puvodni zvuk s hlavickou - tok bajtu (digitalnich dat). Ogg, mp3 a dalsi tento tok pouze efektivne (a ztratove!) komprimuji. Jejich rozbalenim jiz nikdy neziskate puvodni audio data, nicmene rozbalit do wav a vypalit jako audio stopy to lze.

Bez toho capsu je to mnohem lepsi… diky.

Na Maďara jste se naučil psát malými písmeny docela rychle. To je fakt, že to by Hotentot tak rychle nezvládl. Ale na začátku věty si klidně nějaké to velké písmenko můžete klidně užít. :slight_smile:

Pokud už byste chtěl převádět zvukové formáty, zkuste třeba audio-converter-mod.

prosim vas nereste muj pravopis!!! je mi jedno co si omne myslite… ked uz nic ine mna totiz zaujima len odpovede tipu vid. covex a nie (skola pravopisu) ale nic v zlom :slight_smile: majte sa!!! ps:audio-converter-mod som skusal a nechce to provadet