2manDVD

Zdravím.
Poradí mi někdo s kompilaci 2ManDVD? Na níže uvedených odkazech jsem si našel archiv s návodem. Pomocí kterého se snažím neuspěšně zkompilovat kod. Jestli dobrě chápu návod od autora, tak ten říká:

  1. rozbal archiv do složky 2ManDVD
  2. otevři terminál ve složce 2ManDVD
  3. pomocí příkazu qmake-qt4 2ManDVD.pro 2ManDVD.pro dělej něco
  4. zadej příkaz make
  5. zadej přikaz make install

Do bodu 3 vše proběhne v pořádku, ale u bodu 4 mi to vyhodí tuto následující chybu:
“[root@localhost 2ManDVD]#qmake-qt4 2ManDVD.pro 2ManDVD.pro
[root@localhost 2ManDVD]# make
/usr/lib64/qt4/bin/uic mainfrm.ui -o ui_mainfrm.h
g++ -c -pipe -O2 -g -pipe -Wall -Werror=format-security -Wp,-D_FORTIFY_SOURCE=2 -fstack-protector-strong --param=ssp-buffer-size=4 -grecord-gcc-switches -m64 -mtune=generic -O2 -Wall -W -D_REENTRANT -D__STDC_CONSTANT_MACROS -DDEF_BIBLIOTHEQUE=”"/usr/share/2ManDVD/"" -DDEF_TRANSLATIONS=""/usr/share/2ManDVD/"" -DDEF_FAKE=""/usr/bin/"" -DQT_NO_DEBUG -DQT_OPENGL_LIB -DQT_GUI_LIB -DQT_CORE_LIB -DQT_SHARED -I/usr/lib64/qt4/mkspecs/linux-g++ -I. -I/usr/include/QtCore -I/usr/include/QtGui -I/usr/include/QtOpenGL -I/usr/include -I/usr/include/ffmpeg/ -I/usr/X11R6/include -Imoc -I. -o obj/main.o main.cpp
In file included from tetrahedron.h:9:0,
from mainfrm.h:27,
from main.cpp:2:
videowrapper.h:11:38: fatal error: libavutil/common.h: No such file or directory
#include <libavutil/common.h>
^
compilation terminated.
Makefile:1041: recipe for target ‘obj/main.o’ failed
make: *** [obj/main.o] Error 1"

Odkaz kde jsem na3el n8vod v angl

Předem děkuji za rady popřípadě za alternativi k 2ManDVD.
ps.: Používám F21 s prostředm gnome

Jen tipuju…

Máš nainstalován balíček ffmpeg-devel ?

Obecne: pokud neco kompilujes potrebujes balicky na kterych to je zavisle a ktere obsahuji vyvojove (hlavickove) soubory pro dane zavislosti. Pokud ti kompilace hlasi chybejici nejaky hlavickovy soubor (.h) pak hledej v repozitarich, ktery balik ho obsahuje.