Zyxel a web server

Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o pomoc. Chci si rozběhat web server, ale nechci ho ve vntřní síti a tak mně napadlo využít volné USB u modemu Zyxel P-660RU-T.Bohužel jsem narazil na problém s ovladači. Máte někdo skušenost s tímto modem s FC. Lze použít návod na modem Zyxel 630, který je tady ve wiki?

Předem díky.

lanic

A kterou wiki mate na mysli? V te nasi nic takoveho nevidim… A to chcete fedoru dostat na USB flashdisk nebo jak. Z vaseho dotazu to moc nechapu.

Ahoj,
netrvam na vykani :).

Nahore jsem to napsal hodne nejasne.

Chci pripojit pc k internetu pres dsl modem Zyxel P-660RU-T pres jeho USB port. Nasel jsem navod tady ve foru na Zyxel 630, ale nevim jestli jej lze pouzit - http://www.fi.muni.cz/~xtalas1/zyxel/navod.txt.

Jeste ke semu mam na tom strojim nainstaloanou FC3 :).

Mohl bys mne s tim pls pomoc.

lani

ano navod by mel jit pouzit, zda to bude fungovat na FC3 si moc jist nejsem, protoze nevim jak to tam bylo s funkcemi pro nahravani software (podle me to nebylo implementovane). Jinak postup se sklada predevsim z toho, ze potrebujes ziskat firmware z modemu. Legalne to muzes udelat jen ty sam, teoreticky by ti ho ale nekdo kdo ho uz ma, mohl poslat… pak uz by ti zbyval jen krok c. 5.