zmizely vsechny panely

ahoj, mam fedoru 17 a kazdy den aktualizuji, chtel jsem tady radu na odstraneni spodni listy a nejaky idiot me odkazal na gnome extension, kde jsem dal off a od te doby mi zmizely vsechny panely, system naskoci, prihlasim se, ale pak jezdim misi jenom po plose bez vysledku, nefunguje nic, ani horni lista neni, funguje alt a f2, ale neznam prikaz. Mam tam rozdelanou praci. Muze mi nekdo urychlene pomoci - jenom Creep at uz nereaguje. Pavel

Děkuji tímto všem linuxákům, kteří si můj problém jenom přečetli … už je to vyřešeno …

A opět.

Nemáš zač. Radost tě na něco odkázat. Navíc tady píšeš, že máš F17 a vedle, kde mi nadáváš “poslední” fedoru. To se pak těžko směruje.

Idiot

pavel.kovac: buď té lásky a uklidni své puberťácké hormony. Sleduji obě témata, tedy i tvůj původní dotaz na http://forum.fedora.cz/read.php?5,23407,23420 a nebudu se opravdu pouštět do hodnocení, kdo z vás je větší idiot. Žádáš o radu ale nespecifikuješ vůbec nic. Nenapsal jsi verzi Fedory, nenapsal jsi prostředí (takže člověk opět musí vyfasovat křišťálovou kouli, aby hádal jakou že vlastně to lištu chceš odstranit, jestli hlavní lištu v KDE, lištu spouštěčů v XFCE nebo oznamovací panel z GNOME atd…). creep73 ti poradil v nejlepším vědomí a svědomí, u doplňku, na který tě odkázal bylo napsáno vše potřebné, včetně toho, že už není doplněk podporován. Minimálně pokud ti radou nepomohl, tak tě nakopl k tomu, jak by se dala lišta vypnout, a tedy nějakým doplňkem pro GNOME, zbytek jsi mohl dořešit s trochou úsilí pomocí Google sám.

Pokud nejsi, jak říkáš, ajťák, doporučuji ti nějakého sehnat, který k tvému PC může sednout a správu systému provést za tebe. Pokud to neumíš, a nechceš umět, jsi nebezpečný ne jen pro sebe, ale i pro tvé okolí, protože je jen otázka času, kdy tvůj zavirovaný počítač začne obtěžovat všechny na síti.