Zmena nazvu fora

Puvodni titulek tohoto fora jsem zmenil z
Fedora Core Linux - forum :: Fedora Linux - české forum
na
Fedora Linux :: České forum

Duvodu je k tomu nekolik.

  1. ve vyhledavacich bylo videt u kazdeho vysledku akorat titulek a nazev tematu uz se tam zpravidla nevesel, takze nebylo jasne co se naslo. Napr.:
    Fedora Core Linux - forum :: Fedora Linux - české forum :: Proxy …
    coz je uplne naprd.

  2. Brzo nebude Fedora Core ale jen Fedora

Pokud by to nekomu nejak zasadne vadilo, pak necht se vyjadri, pokud mozno i s patricnym navrhem na zlepseni.

este taky maly detajl k web stranke http://www.fedora.cz/

uvodna stranka zle sa zobrazuje v prehliadaci internet explorer

Tak roztahovani obrazku a jeho umisteni jsem opravil. Oblibeni IE problem paddingXmargin. Nejak se mi nepovedlo rozchodit ale picture map… proste IE ji z nejakeho duvodu ignoruje.

Kombinace slov padding + margin + internet explorer myslím děsí každého webdesignera a když se k nim přidá border, můžeme se s velkou pravděpodobností rovnou rozloučit se správným zobrazením :slight_smile: tolik má zkušenost.

inak to vyhladavanie co spominas v bode 1 je nepouzitelne, nic sa v tom neda najst

2funtomas: Jak to myslis? Jsou tady dve vyhledavani, to pres jyxo a puvodni z fora. Kde je a jaky problem?

ospravedlnujem sa to vyhladavanie na fore som si vsimol az teraz, pred tym som proste skusal hladat priamo cez dialog umiestneny v strede hore (jyxo) a stale to hadzalo dost cudne a neprehladne vysledky