Wifi Broadcom

Ahoj,
mám drobný problém se svojí wifi kartou na Fedoře 17 - v pohodě najde wifi sítě, připojí se, ale pak třeba po půlhodině chce připojit znova a wifi padne a už se nepřipojí - pomůže restart. Network controller: Broadcom Corporation BCM4311 802.11b/g WLAN (rev 01)… třeba na Ubuntu / Mandriva sem wifi nerozjel vůbec, takže tohle je pro mě pod linuxem velkej pokrok nicméně k dokonalosti ještě tahle drobnost chybí… nějaké nápady?

http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=239922

Tuším, že má drahá má podobnej ksindl… :slight_smile: Poměrně často se to odpojí a nejde připojit znovu. Povede se to až poté, co zakáže bezdrátové sítě a znovu je povolí. Bylo na to klikátko ve starým NM v Gnome 2.

V Gnome 3 si nejsem jist, jestli ten vypínač bude dělat totéž, ale mohl by. Snad to pomůže abys nemusel aspoň restartovat po každým výpadku sítě. Nejsem si ale jist, jestli tam má drahá má ovladač b43/b43legacy nebo proprietární STA (broadcom-wl) a možná bude problém u Tebe úplně v něčem jiným. Ale můžeš zkusit použít ten druhý, než aktuálně máš a třeba to bude lepší.