Vzhled qt aplikací v gnome

Ahoj,
nevíte někdo, jak nastavit vzhled qt aplikací v gnome? Nainstaloval jsem si na to balíček qt-config, který mi v FC5 fungoval, ale v FC6 se program odmítá spustit. Předem dík.

Co znamena odmita spustis? Odkud si ho instaloval?

Instaloval jsem to pomocí yumu, myslím že se to stahovalo z repozitáře updates. Při spuštění mi nahlasí tuhle chybu: Nemohu spustit proces potomka “qtconfig” (není souborem ani adresářem).

Tak se to nakonec vyřešilo tak nějak samo. Po nainstalování Fedory 7 sice qt-config pořád nefugoval, ale po nainstalování XFCE najednou začal fungovat. Nevím jestli se při tom nainstaloval nějaký balíček díky kterému to teď funguje nebo ne, ale jestli ano, tak je blbé, že se ten balíček nenainstaloval spolu s qt-configem jako závislost.

tiez nie som nejaky prebornik v linuxe, ale po nainstalovani F7 som hned nahodil skype a jeho vzhlad bol trochu ako psi grc, nejak mi to sice nevadilo hlavne ze sa dalo volat, pomali som instaloval programy bez ktorych si system neviem predstavit az som sa dostal k yakuake a ten je pisany pre kde, nainstaloval som kdebase a od vtedy aj skype zacal vyzerat nejak k svetu