Vydan clanek na pctuning

Zdravim všechny,
nedavno jsem se pustil do projektu F18 na pctuning.cz
vim clanek je kratky nic moc poradne nepopisuje spis
slo o to aby se o F18 zacalo mluvit i jinde ne jen na Linux
serverech. Trochu se timto chci omluvit za kvalitu clanku,
ktery sem tvoril avsak je to moje prvotina mezi clanky
na webu.
V clankach s nejvetsi pravdepodobnosti budu pokracovat
proto bych Vas chtel poprosit o napady nazory atd. jaka
temata rozebirat a o cem dal psat.
Berte to prosim s rezervou, ale chtel jsem se pochlubit
:slight_smile:
dekuji wordpresu za svoleni pouzit kouskky z webu fedora.cz

JS
a.sch@post.cz

Jsou tam nektere nepresnosti (hezky je odkaz na wikipedii, ktery vede na nasi wiki, ale nevadi :). Kazdopadne je videt ze sis s tim dal preci jen trochu prace a je to urcite zajimavy pocin, i kdyz stale PC Tuning je celkem specificky server, presto, ze posledni dobou je to take dost univerzalni publikacni platforma pro vsechno mozne. Debata pod clankem neprekvapila, jako vzdy. :slight_smile:

Možná ses mohl pochlubit i linkem. Až to tam zapadne, tak si to sem nově příchozí o už nepřečte.

ok dik za pripomenuti hned ho pridavam
http://pctuning.tyden.cz/software/linux/26413-fedora-18-privetivy-system-nebo-hracka-pro-podiviny

:slight_smile:

Hezky clanek! A kvituji snahu! Linux a nase oblibena fedorka si to bezesporu zaslouzi. Bohuzel stale a stale panuje a nejen mezi beznymi uzivateli pc (tj. win) spousta predsudku a nebude lehke je vymitit. Osobne vedu s kamaradem ktery profesionalne vyviji v jave a v c# pro komercni podnikovy system na bazi oracle db, celou dobu co pouzivam fedoru, pravidelne dlouhe diskuze a nedari se mi ho presvedcit. K diskuzi pod clankem, jak pravil vystizne covex, neprekvapila.