vmware player crash

Nainstaloval jsem si novou verzi vmare player, instalace proběhla bez chyb. Vytvořeni virtualního stroje bylo také úspěšné, ale jeho zpuštění už ne. Program ihned spadne a v konzoli jsou jen výpisy z gtk (Gtk-WARNING **: ), které se zobrazovali i před pádem. ABRT našel chybu v jádru http://img39.imageshack.us/img39/1328/vmwarefault.png. Alternativu virtualbox znám, ale vmpayer se mi zdá o něco rychlejší.

Ja používam vmware player 5.0 bez problémov. Jediné čo som musel upraviť bolo sieťové pripojenie z nefungujúceho NAT na Bridged.
Nejaké gtk warning som videl, keď som prvýkrát spúšťal vmware player po inštalácii (su, vmplayer), ale funkčnosť to neovplyvnilo.
Používam Fedora 17 KDE, kernel 3.4.6.

Mám to samé až na kernel, ten mám ve verzi 3.5.4 x86_64

Bohuzel vmware kompiluje jaderne moduly, ktere jsou ciste zalezitosti VMware a takto modifikovany kernel tedy neni mozne nijak diagnostikovat.

Ja osobne pouzivam KVM, staci pustit virt-manager a naklikat. Je to soucast Fedory, podporovane, vyzkousene a netaha to do systemu zadny balast.

Bohužel kvm požaduje CPU který podporuje Intel VT nebo AMD-V. Ten já nemám.

http://virtuallyhyper.com/2012/09/vmware-workstation-9-on-fedora-17-cause-kernel-panic-with-eip-is-at-hostif_saferdmsr0x110x20-vmmon/