virtual system

Jste “obeti” chyby, ktera se vyskytuje v FC6 a je tu mockrat popsana
http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=navody:fc6poznamky#instalator_nainstaloval_kernel_i586_misto_i686

na instalaci virtualboxu neni potreba byt programator. Postup ktery jsem absolvoval ja, jsem vam cely zkopiroval. Doufam ze po odstraneni vyse uvedeneho problemu uz si s nim vystacite tez.

No tak som to vzdal. Nedokazal som si jadro dat do stavu tak aby som spustil virtualbox. Nakoniec som naistaloval Fedora 7 a teraz uvidim ci som na tom lepsie.

To je skoda… slo pouze o zmenu architektury jadra. Tato chyba se bohuzel v instalatoru vyskytuje dodnes, akorat nenastava tak casto. Stale se ale nepovedlo projit presne na to proc se instaluje jadro i586 architektury misto i686. Tak si to nejdrive zkontrolujte.:slight_smile:

Fedora 7 mi chodi aj virtualbox na prvy pokus. Keby to tak slo vo Fedore 6 tak som ok. Neviem preco ale postupoval som podla navodu a podla mna som dal jadro do verzie i686 ale vzdy pri aktualizacii sa snazilo instalovat predosle verzie a hlasilo to uvadzane nezhody. Niekde som robil chybu. Teraz mi to ide len mam pocit ze fedora7 mi chodi na mojej starej rachotine pomalsie (teda KDE je tak pomale ze je nepouzitelne GNOME je v pohode.) Ale vdaka za rady niecomu som sa predsa len naucil.