VDR a Fedora

Ahoj chci se zeptat jak to je s VDR v teto distribuci. Je v repozitarich a jaka verze? Je v nich i SC plugin nebo se musi kompilovat? Pripadne jestli to nekdo provozuje.

Diky za odpovedi.

VDR ve Fedore je. Co je SC nevim (pokud myslis Streaming Client tak ano je tam) a jak funguje taky nevim neb ho nepouzivam.

VDR je v repo ve verzi 1.6.0 . SC (Software CAM) v repo není. Nutná kompilace co vím tak je rpm balíček pro mandrivu. VDR nepoužívám ,ale každý o tom pořád básní tak to jednou taky zkusím ,až bude trochu času. Používám MythTv a plná spokojenost.

OK diky moc. Pujde pouzit ten rpm pro Mandrivu na Fedoru?

Balíček pro Mandrivu ti ve Fedoře nepůjde. Jedině stáhnout zdrojový balíček a pokusit se z něho sestavit balíček pro Fedoru. To už je ,ale rychlejší ta kompilace.
Proč zrovna VDR ?

Ptze VDR co jsem videl tak je super. Ma mnoho pluginu atd. Umoznuje streaming… Mam skystar HD2, Nevim co jineho bych tam mohl dat. Snad mozna MythTv ale tam nevim jestli je SC plugin… tj potrebuji ho na share. V MythTV je klient na pripojeni k serveru? Jake protokoly umoznuje? Dalkove ovladani je tez v pohode?

Dky

MythTV : mythbackend - server , mythtv frontend - client
streaming po síti jsem nezkoušel. SC plugin není místo toho je sasc-ng.
dálkáč taky šlape.
Pokud chceš sdílet v síti nějakou dekodovací kartu neměl by být problém.
Loni jsem sepsal návod http://forum.fedora.cz/read.php?2,13817 postupně tam doplňuji
další věci. Nedávno právě to mythTv. Časem se možná dostanu i na to VDR.
Teď mám v plánu zprovoznit motor. :slight_smile:

OK diky, zkusim to. Pekny navod. At se ti ten motor povede, k satelitu to je nutnost :slight_smile:

Tak motor zprovozněn v MythTV funguje skvěle v kaffeine je to horší někdy funguje někdy ne.

Tak to blahopreji. Ja jsem se k tomu jeste nedostal :slight_smile: Ted mam zkouskove, ale jakmile pomine, tak se do toho vrhnu.