Svobodné ovladače ATI

Ahoj,
Mám notebook s ATI Mobiliti Radeon X1300. Používám svobodné ovladače. Fungují dobře, ale mají nastavení výkonu na Default, což znamená max. V Ubuntu jsem to řešil nastavením na Auto pomocí tohodle návodu:
http://www.techytalk.info/ubuntu-open-source-ati-radeon-driver-power-usage-tweaks/
Profile method mi v ubuntu funguje bezvadně, jenomže ve fedoře nefunguje a to konkrétně poslední krok:
sudo update-rc.d ati-power-save defaults 99
Píše, že příkaz nezná.
Neznáte jiný příkaz pro uložení, aby to fungovalo i po rebootu nebo úplně jiný postup který by mi fungoval?

update-rc.d slouzi k nastaveni parametru init scriptu - jejich poradi (99 je posledni) a v tomto pripade v podstate spousteni “sluzby” ait-power-save jako posledni pri startu systemu. Fedora jiz normalne nepouziva init scripty a kdyz, tak pro jejich ovladaci slouzil chkconfig (ekvivalent update-rc.d).

Osobne ovsem doporucuji tyto prikazy zapsat do /etc/rc.d/rc.local (pokud neexistuje vytvor) a udelej spustitelny (chmod +x rc.local). Sice je pouziti rc.local uz v F16 jako zastarale, ale jeste nejakou dobu snad bude zachovano. Tento soubor se spousti vzdy jako posledni pri startu systemu automaticky.

Už mi to funguje. Děkuji za radu.