suspend a bumblebee-nvidia

Ahoj. Zdravím diskusi. Jdu opět pro radu. Po upgradu na jádro 3.11 již po probuzení ze spánku nefunguje nvidia grafika. Konkrétně optirun glxgears zobrazí chybovou zprávu: “[ERROR]Cannot access secondary GPU - error: [XORG] (EE) Server terminated successfully (0). Closing log file.”. Na jádru 3.10 vše fungovalo bez problémů. Zajímavé je, že po spuštění notebooku (Dell Inspiron n7110) vše funguje - ovšem po probrání ze spánku už ne. Notebook má dvě grafiky:

00:02.0 VGA compatible controller: Intel Corporation 2nd Generation Core Processor Family Integrated Graphics Controller (rev 09)
01:00.0 VGA compatible controller: NVIDIA Corporation GF108M [GeForce GT 525M] (rev a1)

Zatím jsem to vyřešil tak, že jsem udělal downgrade humblebee-nvidia driver z verze: 319.49-1 na 310.51-8 a zůstal jsem na jádru 3.10 a vše funguje. Zkoušel jsem hledat řešení, ale zatím se mi nepoštěstilo. Narazil někdo na podobný problém, či zná způsob, jak to vyřešit?

Děkuji a přeji hezký den. David

No jediná rada je asi to nahlásit do bugzilly a doufat, že to někdo opraví.
Nahlašením bugu bych asi začal…

Nebude to tím, že uzavřené ovladače od nVidia s jádrem 3.11 ještě nefungují, respektive nevyšla upravené verze pro toto jádro?

Děkuji za příspěvky. Moje angličtina není zase tak dobrá, abych si troufl popsat problém :), nejspíše asi počkám na nové ovladače. Poslední ovladače by s jádrem fungovat měly, můžu-li tedy soudit na základě toho, že do uspání notebooku to jde. Po probuzení z uspání přestane reagovat služba bumblebeed (tuším) - nejde ani restartovat (musím restartovat celý notebook). Jen jsem si říkal, že to třeba už někdo zkoušel řešit. Omlouvám se a děkuji.