su potrebne vsetky CD?

Zdravim,
mohli by ste mi povedat ci su potrebne vsetky CD (je ich tam asi 5) na instalaciu? Ak nie o co pridem ak nieco nenainstalujem?..(som zaciatocnik…a asi tym to bude ze si neviem predstavit co tam tolko je na 5 CD ked okna su na jednom:) )

dk

Okna jsou pouze operacni system. Fedora Core je operacni system A asi tak 2000 aplikaci.

Vsechna CD teoreticky nepotrebujete. U FC5 urcite nebylo potreba na standardni desktop aplikaci to pate CD, u FC6 jsem to nezkousel, ale dost pravdpodobne to bude podobne. Kdosi snad realizoval instalaci i tak, ze udelal jen textovou instalaci z prvniho CD a zbytek instaloval primo z netu. Overene to ale nemam a pokud jste zacatecnik, pridelate si tim akorat problem.

Dik za odpoved…No len teraz neviem,moze sa stat ze stiahnem vsetky CD (sa namakam) a potom mi z niejakeho dovodu linux nepojde:( …To by bolo neprijemne (uz mam zle skusenosti s mandriva a ubuntu:().

To se stat muze, ale pokud se budete aspon trochu snazit je to dost nepravdepodobne. Pokud na vasem HW nefungovala uz mandriva a ubuntu muzete mit i s Fedorou problemy. Jde o to co ty spatne zkusenosti jsou.