Stažení FC 5 - 99.99% a konec

Nedaří se mi stáhnout DVD FC-5. Mám staženo 99,99% a dál se to nehne. Používám IDM a ten pořád protestuje, že se nemůže přihlásit k FTP serveru a “Sorry, you may not connect more than five times.” Už mi z toho asi hrábne. Zkoušel jsem i různé mirrory, ale výsledek je stejný a hláška s malými obměnami taky.

Zkoušel jste torrent? Zkoušel jste stahovat z některých ftp serverů na páteřní síti v Čechách a na Moravě?
Nebo, máte-li pomalé připojení, si stáhněte radši CDčka.

Odkud jsi? POkud z Prahy a okoli klidne Ti to vypalim.

server: ftp://sunsite.mff.cuni.cz
stahnout napr. mc, gftp (linux), total commander (win32) – no problem.

Torrent jsem nezkoušel, protože podle mých zkušeností je pomalejší než FTP. Navíc to nechci tahat celé znova, mám připojení 512 kbps a tahal jsem to s přestávkami 2 dny, po které se nikdo jiný z rodiny na internet nedostal.

Jsem z Jirkova u Chomutova :frowning:
Zkoušel jsem sosat ze serverů na českých univerzitách, z Německa, Anglie a Japonska, ale výsledek byl vždycky stejný. Za stavu 99,99% to stáhlo pár kilo a pak to vyhodilo chybovou hlášku.
5 CD stahovat nechci, přece jen už jich tady mám hromady a za chvíli mě úplně zavalí. Asi bude nejlepší si to DVD koupit…

Příspěvek byl upraven (16-05-06 07:53)

Torrent je opravdu pomalejší, ale měl by být spolehlivější - může navázat. Že vám to skončí vždycky stejně na 99,99% je divné. Nerozumím tomu nijak zvlášť, takže budu jen plácat, co mě napadá, co bych sám na vašem místě prozkoumával:
Prohledejte nastavení toho DManageru - nemá tam nějak omezený počet timeoutů a opakovaných pokusů navázat znovu spojení? nemá omezenou velikost stahovaného souboru?
Některé souborové systémy mají malou maximální velikost souboru, zvlášť se to říká o FAT32 (asi 2GB). Já uložil vždycky všechno a všude, ale zkuste na to mrknout po googlu a ukládat to na nějaký FS, který zkousne 4GB.
Zkoušel jste ftp://sunsite.mff.cuni.cz/pub/fedora/5/…?

Příspěvek byl upraven (16-05-06 08:29)