spodní lišta

Mohl by mi někdo poradit, jak odstranit tu nepříjemnou spodní lištu ve Fedoře. Dík. P.

Protože nepíšeš pro jakou verzi tak sem plácnu první co mne cvrnklo https://extensions.gnome.org/extension/393/distraction-free/

dekuji nejakemu idiotovi za radu, vypnul jsem podle rady a sel do hajzlu cely system. Prihlasim se, naskoci moje plocha, ale pak zustane nefunkcni, mys funguje, mam posledni fedoru, funguje Alt + F2, ale neznam prikaz na odstraneni rady od Creepa idiota. Nefunguje mi zadna lista, vidim jen cistou plochu. Muze mi nekdo pomoci? Mam tam rozdelanou praci !

Dle toho odkazu má fungovat super klávesa (windows) pro zobrazení activities a menu. Rozšíření se zapínají a vypínají v GUI v aplikaci pokročilá nastavení systému - v f18 se to teď jmenuje vyladovací nástroj. Musí se doinstalovat je to balík gnome-tweak-tool. Event zkuste vytvořit nového uživatele…

diky za radu, ale jak jste si mozna vsiml, nejsem ajtak, noveho uzivatel neumim vytvorit, cumim akorat na prikazovou radku. Spis mi jde o to, ze na te posrane strance gnome extension stacilo dat off a jsem v hajzlu i s rozdelanou praci, kdyz jsem napsal prikaz yum remove gnome-shell-extensions-*, tak to neudelalo nic, potrebuji odstranit vsechny extensions z prikazoveho radku

NOvého uživatele vytvoří příkaz useradd jméno spuštěný pod rootem. Plus možná ještě bude potřeba nastavit mu heslo příkazem passwd jméno, nevím teď jestli je nový účet vytvořený bez hesla nebo s náhodným heslem. Jinak můžete zkusit yum search jméno toho rozšíření. Pokud je nainstalovaný jako balík tak ho ten příkaz najde a ukáže celý název.

Děkuji všem dobrým a obětavým linuxákům, kteří vždy pomohou začínajícím … fuj … vyjma li737 … děkuji za radu … nakonec jsem idiot já … stačilo z příkazové řádky spustit firefox a na stránkách gnome.extensions rozšíření, které mělo za následek bug dát opět do polohy off … zazmatkoval jsem, protože jsem tam měl práci za několik hodin … děkuji li737 za ochotu, když porovnám, kolik lidí si to jenom přečetlo, už jsem dokonale přesvědčen o výhodách linuxové komunity … mějte se pěkně :slight_smile:

Nemáš zač. Neřekl sis však pro který gnome-shell si to přeješ na což si byl upozorněn. Taky u extensiony máš napsáno, že není updatována.
Příště dej více detailů, nainstaluju si tvou verzi, zkontroluju všechny extensiony a vyzkouším t nejlepší.Co bych pro tebe neudělal, že ?

Tvůj idiot.