Skype a Fedora 11 [téměř VYŘEŠENO]

Dobrý den,
při hovoru přes Skype již kolem 40 - 50 vteřiny se začne hovor silně sekat. Druhá strana mě slyší bez problémů, ale já ji postupně přestávám slyšet úplně. V tomto případě stoupne vytížení procesoru na 50 resp. 100% a začne se v terminálu objevovat následující chyba: RtApiAlsa: underrun detected. Pak je nutné proces skype zabít a restartovat PC, jinak při opětovném spuštění skypu po zabití, je problém stejný.
V předvolbách zvuku a záložce aplikace se objeví položka plugin alsa (skype), který při daném problému začne problikávat.
Zde na foru jsem našel odkaz na návod z .asoundrc a upravy v daemon.conf, které jsem provedl, která umožnila, alespoň hovor na oněch 40-50 vteřin.
http://www.pulseaudio.org/wiki/PerfectSetup#Skype
Našel jsem i další úpravy .asoundrc, ale ty způsobily pád Skypu.
Nyní mě docházejí nápady. Měl jste někdo stejný problém a vyřešil ho? Nebo máte někdo nějaký nápad co zkontrolovat, upravit, kam se kouknout?

EDIT: V options Skype mám sound in na hw0 a sound out na pulseaudio -> jediná varianta, která funguje.
EDIT2: Jinak zvuk v systému (pulseaudio) funguje OK.

Tak “prakticky” vyřešeno.

Do .asoundrc přidáno následující (někde jsem to našel).

pcm.luisah {
  type asym
  capture.pcm {
    type softvol
    slave.pcm "hw:0,0"
    control {
      name "Mic Boost"
      card 0
    }
    max_dB 20.0
  }
}

V nastavení skypu sound in nastaven na luisah a sound out na hda (hw0). Takto to funguje na sluchátka (pouze jedno) a v případě, že se přehrává např. hudba, pak se skype odmítne spojit. Stačí zastavit/vypnout a hotovo.

PS: Další problém sem měl se zobrazením webkamery ve skypu, která způsobila pád aplikace. Pomohl následující návod od karbase resp. Brian-m: http://forum.skype.com/index.php?showtopic=247531