Síťová tiskárna , nevim jak nastavit

Dobrý den, prosím někoho o radu . Potřebuji zapojit tiskárnu lexmark optra k 1220 napřímo přes síťový kabel s Acer one s linuxem linpus - vlastně fedora. Nevím ale co kde mám zadat a co kam napsat v system-config-printer . Nevím jestli se mám připojit přes samba a co zadat smb://… nebo jestli přes jiné protokoly. Nevím co mám dát jako jméno tiskárny, co je za jméno serveru a který hostname. Linux není moje silná stránka… Moje tiskárna má nastaveno toto:

TCP/ip:
acritve: yes
dhcp, boottp, rarp enabled: no no no
adress source: manual
adress: 10.29.24.4
Netmask: 255.255.255.0
gateway: 10.29.9.24.10
hostname, wins status: LXK1DFB46, Unregistered
wins server: 0.0.0.0

LexLink:
active: no

Netware:

appletalk:

toto nastavení mi chodí ve Vistách, spojeno přímo síť kabelem, zadám IP a je to…

Prosím o radu, tato tiskárna je jinak na linux funkční: http://www.openprinting.org/show_printer.cgi?recnum=Lexmark-Optra_K_1220

Problem bude v nastaveni site. Nevim jak ji mas nastavenou ve windows, ale pravdepodobne na stejny adresni rozsah jako je tiskarna. Vzhledem k tomu, ze tato se zrejme tvari jako TCP/IP zarizeni, tak pokud ji po ethernetu pripojis k pocitaci, musi na pocitaci byt nastavena adresa z rozsahu
adress: 10.29.24.4, netmask: 255.255.255.0 - navic vzhledem k tomu ze zarizeni ocekava vychozi branu jako 10.29.24.10 mel by mit onen notebook zrejme adresu 10.29.24.10 (mimochodem mas tam .9 navic), jinak se s tiskarnou nemuze spojit. Vypada to, ze tiskarna umi jste WINS (http://cs.wikipedia.org/wiki/Windows_Internet_Naming_Service), ovsem to je pro me trochu moc ze sveta Windows.

@LinpusAcer

F12 -> otevri system-config-printer a vyber “Sitova tiskarna” chvili pockej a melo by ti to dat dalsi moznosti. Vyber “AppSocket/HP Jet Direct” nebo neco podobneho. TCPIP tiskarny vetsinou pouzivaji port 9100 na prime tisknuti pres IP.
Pak by se to meli objevit 2 polozky: host (adresa) a port 9100. Do host napis 10.29.24.4 stiskni dalsi. Zbytek uz je stejny jako lokalni tiskarna.
Ja pouzivam F12 v anglictine tak pokud hadam preklad spatne tak me nekdo opravte.

FL