Rychlost zobrazovani stranek

Dobrý den,

mám takový problém s rychlostí načítaní stranek ve Fedore9(Delala to i Fedora8). Mam pripojeni pres UPC, a kdyz pustim internet a necham nacitat nejakou stranku stresne dlouho to trva nez se stranka nacte … cca minutu a nekdy se ani nenacte. Pritom kdyz zmerim rychlost pripojeni jede normlane jak ma. Tento problem dela jak wifi tak i sitovka :frowning: Pritom kdyz se pripojim jinde(myslim jiny poskytovatel) vse funguje bez problemu. Nema nekdo zkusenost nebo mohl nekdo poradit?

Na co se pripojujes pres ten bezdrat a drat? Od UPC mas kabelovy modem ze? Ten ale bezdrat normalne nema… nebo ano? Kazdopadne tyto problemy driv zpusoboval konflikt mezi nastavenim rychlosti ethernetoveho rozhranni na modemu a na sitovce v pocitaci. Pomahalo nastavit sitovku pres ethtool do 10Mbit half duplex. Technologie prenosu pres koax myslim ani vic neumoznuje.

vypnite podporu ipv6 v nastaveniach siete.

Ja mel ted podobny problem na Fedore 9. Problem byl v nastaveni DNS. Musel jsem umazat radek v /etc/resolv.conf s IP na lokalni router(byl nastaven jako prvni). I kdyz to moje bude spis bude chyba v nasatveni toho routru, ale to bohuzel nemuzu ovlivnit ani zjistit. Muzes to zjistit napr pres prikaz ping jestli se ti ztraceji pakety nebo jenom dlouho trva preklad adresy.

Ne, jasne ze mam kabelovy modem. Je to totiz na private, kde nas je sest a kvuli notasum tu mame AP. Zkusim jeste Vase rady uvidime. Ale je to fakt divny, jestli je to tim koaxialem, fakt nevim. Zkusim jeste hledat na netu