Rozlišení obrazovky a CCC

Dobrý den.
Jsem začátečík s užíváním Fedory a všech Linuxovích OS. Dříve jsem již měl Fedoru 9, nyní jsem po vydání verze Ubuntu 11.04 opět na fedoře.
Mám procesor AMD Athlon 64 X2 5400+ (2,8 GHz), 2GB RAM 800 MHz (ADATA), Grafickou kartu ATI Radeon HD 3200 128 MB.
Můj problém je, že moje mazimálně nastavitelné rozlišení je 1024x768. Já používám 1280x1024.
Proto jsem si přidal repozitář RPMFusion a následně ovladače instalováné příkazem [ yum -y install kmod-catalyst xorg-x11-drv-catalyst ].
V nabídce se v položce systémové nástroje objevila položka ATI CCC. Když jho spustím objeví se toto hlášení:

Vyskytl se problém s inicializací Catalyst Control Center verze pro Linux. Mohl být způsoben následující příčinou.

Není instalován ovladač grafické karty ATI nebo ovladač ATI nefunguje správně.
Prosím nainstalujte ovladač ATI vhodný pro váš hardware ATI nebo jej nakonfigurujte pomocí aticonfig.

Nejvyšši možné rozlišení je pořád 1024x768.
Prosím pomozte mi, abych mohl mít 1280x1024. Děkuji moc. Stuchlej

Podobny neresitelny zadrhel tu nedavno nekdo resil. http://forum.fedora.cz/read.php?1,19373,19373#msg-19373

rpm -qa | grep catalyst
lsmod
dmesg

ti, nebo nam napovi vic.

Děkuji moc za radu :slight_smile:
Chyba se ale vyřešila sama :slight_smile:
Já jsem zapomněl udělat nejzákladnější, a to restartovat počítač. Je mi až skoro trapně to sem psat :slight_smile:
Děkuji Moc. Mikoláš