Rhythmbox a mp3

Ahojte! Ako sa da nastavit kvalita mp3 v programe Rhythmbox (myslim ripovanie cd do mp3)
Je tam sice tlacitko (settings) ale nie je funkcne. Myslim ze daco podobne je aj v Sound Juicer. Dakujem
(Gnome 3)

Edit->Settings->Music->Preferred format (vybereš do jakého formátu) a Format Settings (vyber Custom a pak tam máš šoupátko, kterým si nastavíš kvalitu). Bohužel nějaké konkrétní hodnoty bitratu tam nastavit nejdou, je to jen jednoduchý nástroj na ripování. Potom by ses musel poohlédnout po něčem lepším, např. Gripu.
P.S. Mám českou lokalizaci, takže ty anglické termíny pro cestu k nastavení jsem odhadoval, nemusí to tak přesně být.

ale na tlacitko Format Settings sa neda kliknut lebo je neaktivne (sive) neviem preco.

kde si to mam nastavit?
screenshoty su na tejto adrese:
https://www.dropbox.com/sh/r7na9zbmio51qhv/KHbLISVWv2

Jakou verzi Fedory používáš? Protože já mám F17 a u mně ten dialog vypadá jinak.

Fedora 17 live (Gnome3)

Ale na PC mam nainstalovanu Fedoru 17 z DVD (Xfce, LXDE) a tam je to tak isto.

Mam F17 a taky u me ten dialog vypada jinak. Pod Preferences/Music mam Library settings a Library Structure a tam po vybrani MPEG3 mam moznost zvolit Custom settings a posuvnikem zvolit kvalitu.

ved som si nainstaloval kodeky:
gstreamer-plugins-ugly
gstreamer-plugins-bad
gstreamer-ffmpeg
lame
(vsetko rpmfusion)
libdvdcss (livna)
ci je rozdiel medzi 32 a 64 bit.?

Na live cd aj po instalacii z dvd to tatko nie je az po update sa to zmeni a potom sa to da nastavit.
Ale v programe Sound Juicer sa to nastavit aj tak neda.

Rhythmbox i Sound Juicer jsou opravdu jednoduché programy, které umožňují grabovat do zvoleného formátu, aniž by člověk řešil, v jaké kvalitě to je. Pokud to chceš mít plně pod kontrolou, nainstaluj si Audex nebo Grip.

BTW poslední verze Rhythmboxu vyšla červnu a do Fedory se dostala až po vydání Fedory 17, proto je na instalačních médiích ještě stará verze.