Problém s novým jádrem - nebootuje

Zdravím,
používám aktuální verzi 64bit Fedory. Poslední dvě jádra, která se mi stáhla aktualizací, mi nechtějí bootovat.

Poslední funkční jádro:
3.16.3-200

Nefunkční:
3.16.4-200
3.16.6-200

Pokud spustím systém s novým jádrem, tak zůstane zobrazena černá obrazovka a jediné možné řešení je HW reboot. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Díky moc

Spoustou věcí, já musel nedávno také pár verzí jader vynechat, jelikož mi vytuhávalo prostředí po pár minutách práce. Není problém setrvat u staršího, funkčního, jádra, systém nesmaže jádro, ve kterém je nabootovaný. Já vinu svaloval na ovladače grafiky (proprietární ovladače nVidie), po několika aktualizacích jádra (a ovladačů zároveň) už ale vše funguje jak má.

Rozhodně bych ale začal prohlédnutím logů, hlavně boot.log, xorg.log, jestli něco neobjevíš.

V log souborech jsem samozřejmě hledal, ale bezvýsledně. Bude to pravděpodobně tím, že mám šifrovaný disk a boot zamrzne ještě před dotazem na heslo k dešifraci - tzn. nedostane se nic ani do log souborů. Proto to zřejmě nebude ani grafikou, ale něčím co se spouští před dešifrací ext4 partition. Každopádně díky za názor.

Zkoušel jsi nabootovat v textovém režimu (smazat v bootovacích parametrech quiet rhgb)? Možná se dozvíš, na čem konkrétně se to zaseklo.