Problem s NAT?

Mam taky problemik. Mam PC s OS Fedora 6 x64 pripojeny cez router SpeedTouch Alcatel, kde je spustene DHCP (musi byt kvoli inemu PC), pripojenie na net normalne funguje. Ale len kym nespustim Azureus (Bittorrent klient), to sice ide nejaku dobu, ale po case mi pripojenie uplne skolabuje, neviem sa pripojit ani na router ani cez webove rozhranie ani pingovat sa nenaho neda, samozrejme ani na web. Skusal som uz rozne porty a nepomaha. Na routri mam nastavene porty v NAPT aj TCP aj UDP. A to iste sa stane aj pri pouziti Samby (v tromto pripade dokonca ovela skor), konkretne pri kopirovani dat z PC, kde je orig. Win XP na moj, kde je Fedora. Neviete, kde moze byt problem? Robi ro aj pri povolenych portoch vo firewalle, aj pri uplne vypnutom firewalle. Po restarte PC znova vsetko bezi ako ma, takze problem asi bude niekde v PC. (pripadne medzi nim a stolickou ). Ked vsak mne to pripojenie spadne, tak na ostatnych PC pripojenych k routru (vsade WinXP) internet nadalej normalne ide. A robi to aj pri vypnutom DHCP.

Mel sem podobnej problem. Pri spusteni BitTorrent clienta mi pri spusteni vic konektu zhupsla sitovka. Resil sem to podobne tak jak ty, az sem dosel na to, ze mam spatnou sitovku integrovanou na desce MSI i845 a po case mi spadla aj na druhym komplu s MSI i875 NEO2. Tak si tam dej druhou do PCI slotu a teoreticky bys mel mit po problemech.

Posledni kernely maji jakys zahadny problem s nekterymi ovladaci - konkretne vim o forcedeth. Tedy problem neni v NATu ale v tom ze “zdechne” ovladac sitovky. Resenim bylo pro forcedeth pouzit parametri kernelu cosi jako pci=nomsi.
http://bugzilla.redhat.com/222556