Problem s alokaci mista na disku

Zdravim, na mem NB mam nainstalovane systemy FC6 a W XP. Disk mam rozdelen : 10GB na Widle, 20 GB / FC6, swap a zbytek kolem 60GB mam ntfs. Nyni jsem si chtel nainstalovat F7. Dle rady jsem sel na zcela novou instalaci, ale pri rozdelovani disku se vyskytl problem. prvni oddil jsem nechaval 10 gb na widle, ale / a swap jsem chtel zmenit na / 8GB /home 12GB swap 1GB. Odstranil jsem oddil a upravil velikosti. Bohuzel pri prideleni konce teto diskove casti to nahlasilo:
An unhadled exception has occurred. This is most likely a bug. …

ve vypisu jsem si vsiml: could not allocate cylinder-based partitions…

Zkousel jsem to nekolikrat a ruznym zpusobem, ale nejak se mi to nikdy nepovedlo a skoncilo to touto hlaskou. Predpokladam, ze to jen tak nespravim, tak me napadlo, jestli mohu ve windowsich odstranit oddily s linuxem, vypnout NB a nainstalovat do zcela prazdneho misto nove F7. Jen si nejsem jisty, jestli kdyby se to nepovedlo, tudiz bych mel v haji puvodni grub, jestli bych mohl nabootovat Windowsy teda… Popripade jeste lepe, nevite co presne s danym problemem, abych jej vyresil hned behem instalace? Diky

Pokud budete potrebovat presnejsi info, mohu hodit…

Duvod te chyby neznam, svuj naroz na anacondu v F7 uz jsem tu psal. Nevim ani jak presne disk rozdelujte (zda pouzivate LVM nebo ne atd.). Takze myslim, ze odstraneni Linuxovych oddilu (+zaloha) je rozumne. Jen pred tim asi nejlepe provest fixboot a fixmbr z windows zachranneho CD ci kde to je - tim se odstrani grub a nebude problem po odstraneni oddilu s linuxem.

LVM nepouzivam, aspon teda tedka ne. Diky za radu, asi to provedu pres to fixboot a fixmbr…