Problem pri instalaci

Zdravim, tak jsem se rozhodl nainstalovat fedoru 6 a po vyberu klavesnice (ceska , us …) se instalator zasekne a nejde dal. PLS poradte

mate ISO subor sontrolovany pomocou MD5 ??? je aj mozne ze sa vam to chybne napalilo… najlepsie je to skontrolovat cez nejaky virtualny PC… (vmware) ci to spravne funguje…

zkousel jsem dvd u kamrada na pocitaci a bez problemu se dostane dal nez ja

Tak projdete toto forum a zkuste oblibene parametry kernelu “text” “noacpi” apod. Ani bych se nedivil kdyby to byl zase notebook asus…:slight_smile:

řeším teď stejný problém.
sestava:

A64 X2 38001
Abit KN9Ultra (nF570)

Zkusil jsem všechny možnosi anacondy co jsem našel tady na foru, zkusil jsem i textový režim a nic.

Nevíte si s tím už někdo více rady?

Ahoj, mám stejný problém, základní deska asus, core 2 duo 64, vzdy dam linux text nebo proste enter pro instalaci a vzdy jsou tam seda pismena a nic nikam se nepohne, jen blika _ !! Prosím poraďte, jeslti je to biosem, nebo co a jak, v každém případě ISO a cd atd je správně vypálené, na starším pc mi to jelo a na tomto stejné cd mi nejede a každá distribuce se stejně zasekává prosím pomozte!

Zkousel jste nejake parametry kernelu? Jakou verzi iso jste stahl - i386 nebo x86_64?

tento problem jsem měl také, neinstalujete náhodou testovací verzi fedory ?

Mam stejny problem, verzi x86_64, zkousel jsem to stahnout z netu, kdyz mi to neslo tak jsem si to za objednal postou a zase nic, u kamarada to slo v poho nainstalovat. Kdyz si stahnu Fedoru 5 nebudu mit stejny problem?

Problemy muzete mit porad. Zkuste i386 verzi. Nenexistuje zasadni duvod na desktopu pouziva 64b.