Přispějte článk a náměty

Zdravím lidičky,

chtěl jsem jen požádat o pomoc při tvorbě webu zaměřeného na Linux. Nějakou dobu už běží a návštěvnost se zvyšuje. Prosím, pomozte nám tím, že jakkoli přispějete článkem, recenzí apod.
Rádi uvítáme jakékoli nápady.

Najdete nás na http://linuxlex.tym.cz

Předem děkuji Alex

Vase snaha je chvalihodna, nicmene “spamovanim” jinych webu prilis popularity neziskate. Krom toho tedy ty texty v popisech distribuci jsou okopirovane z proc.linux.cz ze? Zeptali jste se aspon autora? Ne vsechno co stahnete na netu je volne k dispozici…
Nekdy je navic celkem zbytecne vynalezat kolo - tedy zakladat nove stranky - ale staci se pripojit k jiz existujici aktivite a dat ji svoji praci pridanou hodnotu.

Zdravím Vás,

ano, jsou tam články i z jiných webů a také jsou tam napsané zdroje odkud to pochází. Já osobně jsem advokát a tak vím, jakým způsoem lze využívat těchto zdrojů.

Jinak nejde o to dělak “kolo”, ale poskytnout uživateli maximum informací pokud možno na jednom místě. Spíše mám pocit, že si myslíte, že web zaměřen na jednu distribuci, což samozřejmě není pravda! Snažíme se poskytovat info na maximum distribucí, které sami testujeme a navíc jsme rádi za to, když právě uživatel je schopen napsat své postřehy.
Nyní je web zaměřen na distribuci UBUNTU, která vyjde koncem dubna, až získáme další info o jiné, nebo nám poskytne distributor recenze. Pokud poskytnete recenze i Vy, samozřejmě ji rádi zveřejníme.

Neberte to jako spamování, ale prostředek rozíření Linuxu mezi jiné lidi, kteří jej neznají. Já sám osobně, jsem nenásilným způsobem o výhodách linuxu přesvědčil už hodně lidí a to právě přes tento web.
Přeji Vám hezký zbytek dne.

linuxlex napsal(a):

ano, jsou tam články i z jiných webů a také
jsou tam napsané zdroje odkud to pochází. Já
osobně jsem advokát a tak vím, jakým způsoem
lze využívat těchto zdrojů.

Ale slušnost je se zeptat.

linuxlex napsal(a):

Neberte to jako spamování, ale prostředek
rozíření Linuxu mezi jiné lidi, kteří jej
neznají.

To by bylo víc logické “šířit” Linux na neLinuxových serverech.

Také jsou šířeny na neLinuxových… stránka má dostatečnou propagaci právě TAM formou bannerů.

Jinak ano, slušnost je se zeptat, ale myslím, že nám všem jde o stejnou věc a propagujeme stejný systém. Nebo snad ne? Nikdo nebere za to žádné peníze, každý propagaci dělá ve své vlastním volném čase. Takže pokud nám jde o STEJNOU VĚC nikdo se ani zlobit nebude. Myslím, že v tomto jsme za jedno nebo ne?
A propagace zde? Ano, protože budu rád, když i uživatelé FEDORY dostanou možnost napsat něco o své distribuci a myslím, že je co. Fedora patří mezi jednu z velmi povedených distribucí.

Právě, lidé to dělají ve svém volném čase, nic za to nedostávají… ani prosím a děkuji. Znám to, taky byly mé články takto “zneužity” a tedy vím, jak se asi cítí Covex. Možná “nám jde o stejnou věc” ale to neznamená, že jde automaticky slušnost stranou.

Myslím, že slovo “zneužité” je silné. Propaguje se tím jednak web, odkud je článek, tak i jeho autor. Ale i i tak samozřejmě jinak souhlasím.

Me osobne nakonec pouziti nepuvodnich textu az tak nevadi, spis mi prijde trochu naivni zakladat web, ktery nenabizi temer nic noveho, oproti jinym webum. Navic ke vzniku kvalitniho obsahu je potreba efekt snehove koule = kvalitni obsah. Treba se vam povede objevit mechanismus jak toho dosahnout, ovsem moje dlouhodoba zkusenost rika, ze ke kvalitnimu obsahu se lze dopracovat pouze vlastni praci a nebo penezi. Entusiasmus je sice hezka vec, ale nikoho tim nenakrmite. Takze vam preji hodne uspechu a tuto debatu povazuji z me strany za ukoncenou.

Snaha samozřejmě je. Web zatím nefunguje tak dlouho aby jsem viděl extra výsledky, ale i přes toto web navštěvují pravidelně lidé, kteří i přispívají k tovorbě tohoto webu. Já osobně jsem nezaujatý, vyzkoušel jsem všechny distibuce a myslím, že v každém z nich se najde něco zajímavého a nebo naopak. Je to prostě Linux :slight_smile: systém, který má budoucnost, ale to chce aby někdo přesvědčil i ty co využívají Wokna. Proto to berte jako naši snahu o propagaci Lunuxu jako takového. Snažíme se propagovat stránky mezi nelinuxové uživatele a chodí nám každý den desítky dotazů. Vím, že to zní trochu utopicky, ale dofám, že pokud ukážeme i právě těmto uživatelům, co Linux nabízí, pochopí, že i systém, který je zdarma může nabídnout i mnohem víc než placené systémy. Přesto Vám děkuji, myslím, že každý názor je dobrý a jsem rád, že se najde i někdo, kdo je schopen nejen chválit, ale i oponovat nebo nabídnout své zkušenosti. Ještě jednou děkuji.